O firmie

Firma F.H.U. OMEGA działa na rynku informatycznym od 2002 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą komputerów, akcesoriów komputerowych, urządzeń fiskalnych oraz serwisem sprzętu komputerowego.

Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz odbiorców indywidualnych. Pomagamy w realizacji dofinansowania z PEFRON czy Urzędu Pracy. Posiadamy w ofercie sprzęt komputerowy produkowany przez największe firmy elektroniczne. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie wyróżniają się następujące marki: Intel, AMD, ASUS, GIGABYTE, LG, HP, SAMSUNG, PHILIPS, CANON, CREATIVE, LITEON, MICROSOFT, LOGITECH, ACER, TOSHIBA i wiele innych.

Nasz klient może oczekiwać pełnej profesjonalnej obsługi zarówno podczas kupna jak i dalszej eksploatacji sprzętu.

W naszej ofercie znajdą Państwo fabrycznie nowe komputery, laptopy, podzespoły komputerowe oraz sprzęt po-leasingowy (używany) objęty gwarancją.

Notebooki

Firma F.H.U. OMEGA należy do największej sieci salonów komputerowych w Polsce Komputronik.
W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli notebooków tak znanych producentów jak Lenovo, DELL, Acer, MSI, ASUS i inne.

Urządzenia fiskalne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości urządzenie fiskalne. Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży, serwisowania urządzeń fiskalnych, systemów komputerowych, a także urządzeń służących do identyfikacji towarów. Naszym klientom oferujemy urządzenia znanego producenta tj. firmy Novitus. Oferujemy Państwu różnego rodzaju urządzenia fiskalne. Poczynając od tych najmniejszych, przeznaczonych do handlu mobilnego przez te średnie, służące do sprzedaży w różnego rodzaju placówkach, po te najbardziej zaawansowane, przeznaczone do sprzedaży w dużych punktach handlowych.

Serwis

Nasza firma świadczy kompleksową naprawę komputerów.
Posiadamy zaplecze serwisowe, które umożliwia szybkie zdiagnozowanie uszkodzonego komputera. Zajmujemy się również składaniem zestawów komputerowych. Składane przez nas komputery dopasowujemy do oczekiwań naszych klientów. Jeśli okażę się, że wasz komputer został uszkodzony, świadczymy również ekspresowe usługi informatyczne.